PQAm 60 Pompë elektrike me impeller pajisje të vetme të fazës

PQAm 60

Produkt i ri

Prurjes deri në 32 l/min për standardin e nxënësit 1,92 m3/h). Kreu deri në 40 m. Motor 0.33 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 107 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 107 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

107,66 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

E ndërtuar në RYTON me para të mbuluar të impeller në bronz, ofron një garanci të sigurt kundër ndryshk dhe oksidimi; për këto karakteristika, ajo është e rekomanduar për të përdorur në sektorin industrial, për shembull për ftohje, me ajër të kondicionuar, hekurosje e objekteve, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës PQAm

LLOJI
të vetme-faza
PQAm 50
PQAm 60
PQAm 70
PQAm 72
PQAm 90
PUSHTET
KWHP
Viti 0.180.25
0.370.50
0.550.75
0.550.75
0.751
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
2 ÷ 2825 ÷ 5
2 ÷ 3238 ÷ 5
2 ÷ 4562 ÷ 8
2 ÷ 5062 ÷ 12
2 ÷ 3783 ÷ 5
GOJA
psh.nevojën.
1/2"1/2"
1"1"
1/2"1/2"

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)4.7

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë Pqa

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë Pqa Pedrollo pompa.

Shkarkime (519.39k)