WG212E.1 - Gardh makinë prerëse elektrike nga 51 cm

WG212E.1

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 89 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 89 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,89 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

89,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Modelet e mbrojtjes trimmers Worx të ju lejojnë për të marrë kujdesin e mbrojtjet dhe e bëjnë atë edhe më të lehtë dhe të rehatshme pa lodhje, në sajë të një lloj të ri të dizajn ergonomik.

E pasme të trajtojë gome e butë. Bar alumini.

Blades lazer prerë. Dizajn të ri - "Inline" të motorit dhe të trajtuar.

Komente