WG210E - gardh Trimmers, elektrike, 60 cm

WG210E

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 129 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 129 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,29 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

129,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Gardh trimmers elektrike, me motor në-linjë të integruar në të trajtojë 600W.

Furnizimi me energji elektrike: energjia elektrike përdorim të brendshëm 230V.

Blades dhëmb të dyfishtë lazer prerë. Teh gjatësia 60 cm.

Prerja diametër maksimal 24mm. Shpejtësia e rrotullimit të motorit: 3200 rpm.

I lehtë: vetëm 2.8 Kg! E pasme të trajtojë gome e butë.

Dizajn ergonomik dhe ekuilibër të përsosur të peshat në sajë të pasme motor, në-linjë e ndërtuar në dorezë.

Komente