EasyCut 48 Plus - gardh Trimmers, elektrike, 48 cm Shfaq të madhe

EasyCut 48 Plus - gardh Trimmers, elektrike, 48 cm

8874-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 112 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 112 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,12 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

112,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Të fuqishme gardh trimmers elektrike me ergonomik trajtuar për një start-up dhe përdorimi i sigurt.

Blades lazer-prerë me të reja gjeometri, ruajnë të degëve të siguruar një prerje të shpejtë, të mprehtë dhe të pastër.

Teh të gjatë të qëndrueshme.

Me ndikim të mbrojtjes në kokë, për të mbrojtur përdoruesit dhe brisk nga shkelm prapa.

Siguria tel: parandalon shtrirjen e kabllos nga vijnë unplugged aksidentalisht.

Teh gjatësia: 48 cm.

Për degët deri në 27 mm.

Fuqia: 550 W.

Komente