EasyCut 420/45 - gardh Trimmers elektrike nga 45 cm Shfaq të madhe

EasyCut 420/45 - gardh Trimmers elektrike nga 45 cm

9830-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 87 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 87 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,87 € .


Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.
Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

87,40 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Gardh makinë prerëse shumë të lehta dhe të lehtë për të trajtuar, dizajn kompakt dhe krejtësisht i balancuar, ideale për pengesa të vogla.

Të veçantë të trajtojë, ErgoTec, veçanërisht e dobishme për prerjen e mbrojtjes në anën.

Teh gjeometri është e optimizuar për një të prerë që është gjithmonë i pastër dhe në mënyrë efektive e twigs dhe të hollë degët.

Komente