EasyCut 500/55 - zvogëlimin elektrike gardh Trimmers 55 cm Shfaq të madhe

EasyCut 500/55 - zvogëlimin elektrike gardh Trimmers 55 cm

9832-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 94 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 94 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,94 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

94,50 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Gardh makinë prerëse shumë të lehta dhe të lehtë për të trajtuar, ideal për prerje efektive mbrojtjet e mesme.

Të veçantë të trajtojë, ErgoTec, veçanërisht e dobishme për prerjen e mbrojtjes në anën.

Teh gjeometri është e optimizuar për një të pastër të prerë dhe të shpejtë të twigs dhe të hollë degët.

Komente