ComfortCut 550/50 - zvogëlimin elektrike gardh Trimmers 50cm Shfaq të madhe

ComfortCut 550/50 - zvogëlimin elektrike gardh Trimmers 50cm

9833-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 134 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 134 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,34 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

134,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E fuqishme me gardh makinë prerëse ComfortCut 550/50 GARDENA elektrike është ideale për rehatshme shkurtim mbrojtjet e mesme.

Trajtuar Ergoline circumferential bën të rehatshme në çdo pozicion, sidomos gjatë prerjes së pasme seksionet në krah dhe garanton një të sigurt dhe të kënaqshme, pa lodhje.

Butonin e lirimit mund të operohet me lehtësi në çdo pozicion.

E blades janë saktësi lazer-prerë për të siguruar prerje të shpejtë dhe efikas.

Komente