Prerë varg 700/65 - Taglisiepi elektrike 65 cm Shfaq të madhe

Prerë varg 700/65 - Taglisiepi elektrike 65 cm

9835-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 169 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 169 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,69 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

169,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E fuqishme tagliasiepe elektrike tPowerCut 700/65 GARDENA është veçanërisht e përshtatshme për prerje të rehatshme e pengesa me degët e mëdha.

Trajtuar Ergoline circumferential është e rehatshme në çdo pozicion në dorë, sidomos gjatë prerjes së pasme seksionet në krah.

Butonin e lirimit mund të operohet me lehtësi në çdo pozicion.

E blades janë saktësi lazer-prerë për të siguruar një sistem efikas të prerjes, të shpejtë dhe të saktë.

Siguria mbyllje në fund të thikës, e mbron teh kur prerja pranë tokës ose së bashku muret e shtëpive dhe kopsht muret.

Tendosje lehtësim të kabllor ulur varg 700/65 pengon aksidentale lirimin e kabllos gjatë prerjes.

Komente