THS 500/48 - zvogëlimin elektrike gardh Trimmers aroused nga 48 cm

8883-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 156 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 156 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,56 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.
Calculate Delivery Cost

156,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Hedge makinë prerëse aroused pesha të lehta dhe të rehatshme, gjithashtu të ulë mbrojtjet më të lartë në mënyrë të sigurtë nga toka.

Arrin ca. 3 m.

Kreu kënd të ndryshueshme për të prerë pa probleme, deri në majën e pengesa, si në nivelin e tokës.

Blades me të reja gjeometri, siguron një prerje të shpejtë, të mprehtë dhe të pastër.

Teh të gjatë të qëndrueshme.

Komente