EASYPRO - elektronike presion Rregullatori Shfaq të madhe

EASYPRO - elektronike presion Rregullatori

PRESFLO MULTI

Produkt i ri

Automatike të rivendosur. Pa kabllo.

Më shumë detaje

  • 230 V

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 107 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 107 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

107,73 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

EASYPRO® ndryshon nga tradicionale PRESSOFLUSSOSTATI për një numër të karakteristika të reja:

- zgjerimi anije dhe të integruar të ajrit;

- mundësia për të zgjedhur presion të fillojë (rifillimin) e pompë;

- e shkod LCD ekranit në të cilën shfaqen presioni dhe informacione të tjera të dobishme.

PRESIONI për TË filluar-up POMPË EASYPRO® ju lejon të zgjidhni presion të fillojë (rifillimin) e pompë në mes të vlerave të përfshira në mes të 1 dhe 5 bar.

Përzgjedhja është bërë nga e para panelit në sajë të kontrolluar butonin dhe ekran LCD që udhëheqin zgjedhjen e vlerave.

Një model të vetëm të mbulon më të ndryshme instalimi kërkesat.

ACCUMULATOR UJË ENË ZGJERIMI EASYPRO® përfshin një enë zgjerimi i kapaciteteve të 3 litra.

E rëndësishme vëllimi i akumulimit dhe aftësinë për të absorbuar overpressures, tipike për zgjerimin e enëve të lejojë që të përdorin atë edhe për instalimet ku tjera pressoflussostati mund të jetë i papërshtatshëm.

Për të siguruar një funksionim optimal, mbrojtjen dhe akumulimin, presioni i anijes, i paracaktuar për 1.8 bar, ajo mund të jetë e lehtë për të modifikuar si një funksion të presionit të zgjedhur veshje.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëfaza e vetme
Linja e tensionit të230 V
Aktuale linjë16 A
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikefaza e vetme
Motor fazën e tanishme16 A
Motor të tensionit230 V
Fuqia motorike (Kw)1.5 Kw
Safeties
Thatë drejtiminnjë
Default
Presioni i rifillimit2 bar
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...