EASYSMALL-2 - elektronike presion Rregullatori Shfaq të madhe

EASYSMALL-2 - elektronike presion Rregullatori

EASYSMALL

Produkt i ri

  • 230 V

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 42 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 42 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,42 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

42,74 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pressoflussostato për kontrollin dhe mbrojtjen e pompave, të vetme të fazës deri në 3 HP për përdorim të brendshëm.

E pressoflussostato filluar pompë elektrike në të cilën është instaluar si rezultat i një rënie të presionit në sistem (p.sh. hapja e një takoni) dhe ndalon kur rrjedha bie poshtë 2 litra në minutë.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëfaza e vetme
Linja e tensionit të230 V
Aktuale linjë16 A
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikefaza e vetme
Motor fazën e tanishme16 A
Motor të tensionit230 V
Fuqia motorike (Kw)1.5
Safeties
Thatë drejtiminjo
Default
Presioni i rifillimit1,5 bar

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave Easysmall

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të Easysmall Pedrollo pompa.

Shkarkime (239.57k)