SMART PRESS GP - Pressoflussostato me auto-reset 1.5 HP Shfaq të madhe

SMART PRESS GP - Pressoflussostato me auto-reset 1.5 HP

60114808

Produkt i ri

Automatike të rivendosur. Pa kabllo.

Më shumë detaje

  • 230 V

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 66 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 66 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,66 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

66,32 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Smart Press është një pajisje elektronike dhe automatike, kishte për qëllim të rregullojë funksionimin e vazhduar dhe automatik elektrike pompa me rrjedhën dhe presion të vazhdueshëm gjatë tërheqjes nga një ose më shumë pika rrjetin e shpërndarjes, pa përdorimin e tankeve, autoclave.

Smart Press GP (ku GP është Uji Kujdestari).

Në rastin e bllokuar për shkak të mungesës së ujit, kjo makinë bën përpjekje në automatike të rivendosur, ekuivalente për të shtypur manual të rivendosur, çdo 30 Min. ca

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëfaza e vetme
Linja e tensionit të230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikefaza e vetme
Motor të tensionit230 V
Safeties
Thatë drejtiminjo
Default
Presioni i rifillimit1,5 bar
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...