EASYPRESS-1 MILION-BLU - elektronike presion Rregullatori me Shfaq të madhe

EASYPRESS-1 MILION-BLU - elektronike presion Rregullatori me presion të vlerësuar

EASYPRESS-1M-BLU

Produkt i ri

Presionin e ri 1.5 bar. Automatike të rivendosur. Pa kabllo.

Më shumë detaje

  • 230 V

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 57 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 57 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,57 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

57,82 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Produktet e serisë EASYPRESS janë të pajisjeve elektronike për start up (hapja e tap) dhe të ndaluar (mbyllja e rubinet) elektrike për pompat me një fazë.

Ajo gjithashtu mund të mbrojtur motor-pompë fillon shumë shpesh për shkak të vogla humbjet e sistemit.

Tre modele janë në dispozicion me presioneve të ndryshme për drejtimin e të dallueshme nga ngjyra e ppb vendosur në pjesën e pasme të EASYPRESS, për përdorimin e duhur në instalimet me përdoruesit e lartësi të ndryshme.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Aktuale linjë10 A
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikemonofase
Motor të tensionit230 V
Fuqia motorike (Kw)0.75
Safeties
Thatë drejtiminsi
Default
Presioni i rifillimit1.5 bar
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime