EASYPRESS-1-KUQ - elektronike presion Rregullatori Pamjen më të mëdha

EASYPRESS-1-ROSSO

Pedrollo

EASYPRESS-1-KUQ - elektronike presion Rregullatori

Presioni i rifillimi 2.2 bar. Automatike të rivendosur. Pa kabllo.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 55 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 55 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,55 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

55,58 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Produktet e serisë EASYPRESS janë të pajisjeve elektronike për start up (hapja e tap) dhe të ndaluar (mbyllja e rubinet) elektrike për pompat me një fazë.

Ajo gjithashtu mund të mbrojtur motor-pompë fillon shumë shpesh për shkak të vogla humbjet e sistemit.

Tre modele janë në dispozicion me presioneve të ndryshme për drejtimin e të dallueshme nga ngjyra e ppb vendosur në pjesën e pasme të EASYPRESS, për përdorimin e duhur në instalimet me përdoruesit e lartësi të ndryshme.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !