Merrni Zbritje
SMART PRESS GP - Pressoflussostato me auto-reset 1.5 HP Pamjen më të mëdha

60114808

WaCS

SMART PRESS GP - Pressoflussostato me auto-reset 1.5 HP

Automatike të rivendosur. Pa kabllo.

Më shumë detaje

10 Artikuj

  • 230 V

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 66 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 66 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,66 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

66,32 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Fuqia motorikemonofase
Motor të tensionit230 V
Thatë drejtiminno
Presioni i rifillimit1.5 bar
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Smart Press është një pajisje elektronike dhe automatike, kishte për qëllim të rregullojë funksionimin e vazhduar dhe automatik elektrike pompa me rrjedhën dhe presion të vazhdueshëm gjatë tërheqjes nga një ose më shumë pika rrjetin e shpërndarjes, pa përdorimin e tankeve, autoclave.

Smart Press GP (ku GP është Uji Kujdestari).

Në rastin e bllokuar për shkak të mungesës së ujit, kjo makinë bën përpjekje në automatike të rivendosur, ekuivalente për të shtypur manual të rivendosur, çdo 30 Min. ca

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikemonofase
Motor të tensionit230 V
Safeties
Thatë drejtiminno
Default
Presioni i rifillimit1.5 bar
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...