Prizë kllapa PN 16 me vida zink lyera me 25 X 1/2 Shfaq të madhe

Prizë kllapa PN 16 me vida zink lyera me 25 X 1/2

014802500B

Produkt i ri

Me një diametër prej 25 mm. Thread 1/2 inç.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

1,70 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Fole kllapa me galvanised dadot.

Bërë nga polypropylene copolymer PP-B.

Një gri ngjyra.

O-ring NBR 70sh: diametër maksimalisht për një më të mirë veshjen e shpimit.

Venat e mbajtjes së vida.

Sistemi i mbajtjes e o-ring.

Karakteristika kthetrat në stirrup

• Range: nga d.25x1/2" për të 160x2""

• Nominale presioni: PN12,5

• Materiali: Polypropylene copolymer PP-B

• Ngjyra: gri

• Galvanised dadot

• Vula O-ring NBR 70sh: maksimizohen diametri për një më të mirë veshjen e shpimit

• Sistemi i bllokimit të vidhos

• Kontrolli i sistemit të O-ring

• Referencë të standardeve: ISO13460 – SI/NZS4129 etj; temat sipas EN10226 (ish ISO7/1)

• Aplikime kryesore: Ujitjes

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Produkt Supreme

Katalogun faqet e bazat në kllapa normale dhe anti-rrotullimit, me bulonave galvanizuar dhe çelik inox Lartë. Ai është marrë në pragje kllapa.

Shkarkime (399.86k)