Fole kllapa për të shpejtë Qesharake Tub 25 mm Shfaq të madhe

Fole kllapa për të shpejtë Qesharake Tub 25 mm

PAS-25xPG

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

5,23 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Projektuar për të lehtësuar punën e instalimit të sprinklers, të krijojë një derivim pa humbje në vetëm disa sekonda.

Nuk ka nevojë për pajisje, kllapa e këputur tub dhe nuk ka nevojë për të pastruar atë nga patate të skuqura, sepse ata nuk janë krijuar.

Pasi të instalohet, nuk do të kthehet, në kllapa është gjithmonë në aksin.

Prodhuar me polimere të lartë rezistencë nuk ka pjesë që ndryshket, ajo mbështet më shumë se një milion ciklet e fillimit dhe e mbylljes për 4.2 Kg/cmq, i reziston 27 Kg/cmq.

Prodhimi lidhje me sulm për të akomoduar tub fleksibël dhe mund të jetë ngritur në tuba diametër 25 mm.

Kombinon tiparet e besueshmërisë me shpejtësinë e instalimit.

Lidhja zbatohet në jashtëm pjesë të tub.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Produkt Supreme

Katalogun faqet e bazat në kllapa normale dhe anti-rrotullimit, me bulonave galvanizuar dhe çelik inox Lartë. Ai është marrë në pragje kllapa.

Shkarkime (399.86k)