Prizë kllapa PN 16 anti-rrotullimit vida të ndritshme zink-të Shfaq të madhe

Prizë kllapa PN 16 anti-rrotullimit vida të ndritshme zink-të lyera me 25 X 1/2

014102500B

Produkt i ri

Me një diametër prej 25 mm. Thread 1/2 inç.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

1,81 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Prizë kllapa PN 16 përforcuar me galvanizuar vida dhe anti-rrotullimi i oktapod.

Ndërtimi i bëri të copolymer polypropylene PP-B.

Ngjyra e zezë.

O-ring NBR 70sh: diametër maksimalisht për një më të mirë veshjen e shpimit.

Venat e mbajtjes së vida.

Sistemi i mbajtjes e o-ring.

Karakteristika fole kllapa, anti-rrotullimit

• Range: nga d.25x1/2" për të 315x4"

• Nominale presioni: PN 16 deri në d.160x2"; PN10 d.110x3", 125x3" , 140x3," dhe d>160x2".

• Materiali: Polypropylene copolymer PP-B

• Ngjyra: gri

• Përforcimi unazë çelik inox: maksimizohen lartësi për të rritur presionin e rezistencës në prani të lakimi momente, dhe dridhjet janë aplikuar për të derivim të ndërprerë

• Galvanised dadot

• Vula selia: NBR 70sh: maksimizohen diametri për një më të mirë veshjen e shpimin e gypave; zgjerimin e sheshtë për të siguruar vulën edhe në praninë e mbi të presion të padëshiruar (ujë çekiç)

• Sistemi i mbyllje të vidë. • Një sistem të mbajtjes së gasket

• Anti-rrotullimit të sistemit të patentuar Oktapod : inovative futja e punon në mënyrë efikase dhe të qëndrueshme kundër rotacionit dhe shkarje e në kllapa në tube, ajo është e përshtatshme për të ndryshëm të tubave dhe të tubacioneve në PE 80 deri 100, pa rrezikun e dëmtimit.

• Referencë të standardeve: ISO13460 – SI/NZS4129 etj; temat sipas EN10226 (ish ISO7/1)

• Aplikime kryesore: ujitjes ekspertëve, të furnizimit me ujë, për luftimin e zjarrit.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Produkt Supreme

Katalogun faqet e bazat në kllapa normale dhe anti-rrotullimit, me bulonave galvanizuar dhe çelik inox Lartë. Ai është marrë në pragje kllapa.

Shkarkime (399.86k)