PV 65 - Pompë elektrike, impeller pajisje, tre faza

PV 65

Produkt i ri

Alumini shkallë 3 ramps - 9+9+9 hapat

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 178 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 178 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,78 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

178,20 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Konstruktiv tiparet e kësaj bronzi pompë, veçanërisht kompakt, përbëjnë një garanci të sigurt kundër formimin e ndryshku dhe oksidimi; këto karakteristika sugjerojnë përdorimin industriale fusha të tilla si ftohjes dhe ajrit të kondicionuar sistemet.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele të performancës dhe PV

TIPO de
de tres fases
PV 55
PV 60
PV 81
PV 65
PV 70
PV 90
El PODER
KWHP
0.180.25
0.370.50
0.450.60
0.600.85
0.901.20
0.901.20

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)5.8

Shkarkime

Data fletë PV

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë PV pompon Pedrollo.

Shkarkime (805.37k)