PVm 70 Pompë elektrike me impeller pajisje të vetme të fazës

PVm 70

Produkt i ri

Alumini shkallë 3 ramps - 11+11+11 hapat

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 181 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 181 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,81 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

181,91 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Konstruktiv tiparet e kësaj bronzi pompë, veçanërisht kompakt, përbëjnë një garanci të sigurt kundër formimin e ndryshku dhe oksidimi; këto karakteristika sugjerojnë përdorimin industriale fusha të tilla si ftohjes dhe ajrit të kondicionuar sistemet.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe punën e PVm

LLOJI
të vetme-faza
PVm 55
PVm 60
PVm 81
PVm 65
PVm 70
PVm 90
PUSHTET
KWHP
Viti 0.180.25
0.370.50
0.450.60
0.600.85
0.901.20
0.901.20

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)9

Shkarkime

Data fletë PV

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë PV pompon Pedrollo.

Shkarkime (805.37k)