Acti Zanza Spray - Insecticide për natyrë mjedise, 750 ml

NFZ.SPDP12.750X

Produkt i ri

Llak insekteve i pakëndshëm për jashtme

Më shumë detaje

  • Mushkonja tigër

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

7,31 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

ACTI ZANZA LLAK është një llak pengesë fuqi me bazë uji, për 8 orë pa kafshon ajo mund të aplikohet edhe shtëpie dhe natyrë të përdorur, të formojnë një pengesë të pakalueshme për mushkonjat. Dhe' e efektshme kundër të gjitha mushkonja, duke përfshirë aziatike tigër Mushkonjë, rërë fluturon dhe fluturon. Të sigurt, pa erë, jo-errësirë dhe nuk lë vija. Insekt i synuar: Mushkonjat, Mizat, rërë fluturon

Komente

Të dhënat fletë

Default
Insektet objektivMushkonja tigër
Veprimmbrojtje

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...