ACTILARV - 20 effervescent tableta insecticide dhe larvicidal Shfaq të madhe

ACTILARV - 20 effervescent tableta insecticide dhe larvicidal

NFZ. ALDP10.AL20

Produkt i ri

Effervescent tableta larvicide insecticide

Më shumë detaje

  • mushkonjë
  • Mushkonja tigër

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,06 € .


6,54 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Karakteristika:

• fshini selektive larvat e mushkonjave pa efekte anësore në peshku

• Qëndrueshmëri të mirë: të efektshme dhe të shpejtë të të vepruarit, të cilat imitojnë efektet e të miturit hormoni që ndalon larvat të transformohet dhe të bëhet i rritur

• Jashtëzakonisht efektive kundër të gjitha mushkonja, duke përfshirë aziatike tigër mushkonjë

• Pllakat effervescent: njohuritë praktike dhe të sigurt

Mënyra e veprimit: Në veçanti tabletë të formulimit, bën ACTILARV të sigurt dhe të lehtë për t'u përdorur. Në luftën kundër mushkonjave, insektet dhe chironomidi ajo është e mjaftueshme për të shpërndarë tableta në zonat, ku larvat, domethënë ngecjen e ujit, dhe në përgjithësi atje ku janë accumulations e ujit.

Përbërja: 100 gram të produktit të përmbajë: S-Metoprene pastër 0.5 g G Benzoate 0.001 g co-Formulants dhe inerte q.b. 100 g

Regjistrimi: PMC Reg. Nr 20100 e Ministrisë së Shëndetësisë

Paketimi: Kuti përmban 20 tableta

Komente

Të dhënat fletë

Default
Insektet objektivmushkonjë
Insektet objektivMushkonja tigër
Veprimparandalim
VeprimMonitorimi

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...