Vespa Njëri - 750 ml Shfaq të madhe

Vespa Njëri - 750 ml

NFZ.SODP12.750X

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 8 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 8 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,08 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

8,45 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Faleminderit për të nxjerr shkumë nga goja e prodhuar, ajo është në gjendje për të zgjidhur në fole, duke krijuar një pengesë që immobilizes shpejt, wasps, dhe e pengon të shpëtuar.

E veçanta e formulimit dhe të veçantë automat NJË Vespa të ju lejojnë për të trajtuar fole, dhe e bëjnë të vështirë për të reformuar veten.

Të pajisura me valvula "zjarrfikës", ju lejon për të vepruar deri në një distancë prej rreth 4 metra, duke trajtuar fushat që janë të vështira për të arritur ose të fshehura, të tilla si attics, voids, nën çati me pllaka, kanaleve, të çara, nën windowsills, brenda vegjetacionit ose pemëve.

Kundër foletë e vendosur në faqet e ngushtë dhe me një të vogël hapjes: të përdorë të veçantë kashtë, futur atë në zgavrën dhe për të siguruar menjëherë për 2-4 minuta, lëvizin dhe të lënë.

Komente

Të dhënat fletë

Default
Veprimmbrojtje

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...