Të gjitha Njëri - Insecticide-acaricide për mjedise të brendshme Shfaq të madhe

Të gjitha Njëri - Insecticide-acaricide për mjedise të brendshme

NFZ.AODP12.500X

Produkt i ri

Insecticide-acaricide gati për të përdorur për mjedise të brendshme.

Më shumë detaje

  • marimangat

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

6,84 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Të gjithë Një e handyman e shtëpisë.

Insecticide-acaricide gati për përdorim në bazë të Punësimeve të aftë e që kanë të bëjnë me gatishmërinë në të gjitha këto ndërhyrje të vogla për të luftuar insektet në shtëpi.

Në sajë të hartimit të tij është e mundur ta përdorni edhe në mjedise të ndjeshme ndaj si kuzhinë ose në mënyrë të drejtpërdrejtë në dyshekë si një acaricide, sigurimin e mbrojtjes ju mund të zgjasë deri në 3 javë.

Ajo është e efektshme kundër të gjitha të mëdha të ekonomive familjare insektet, të dy fluturues u zvarritur, por kjo është kundër shenjtorëve që rrit cilësinë e tij. Në mesin e tij të famshme të viktimave të qëndrojë jashtë milingonat, roaches, marimangat, bed bugs, largon pleshtat dhe ticks.

Të gjitha është e përshtatshme për të trajtuar kennels dhe strehimore për kafshë shtëpiake për të eliminuar ato të insekteve dëmtues, përveç kësaj, përmban në saj të brendshme të fuqishme të hidhur, pengon kafshët ose fëmijët aksidentalisht merret nga lopët e produktit. Të gjitha e ka në shishe të 500ml me të shkaktojë është e lehtë ergonomik dhe e lehtë për të trajtuar.

Komente

Të dhënat fletë

Default
Insektet objektivmarimangat
Veprimmbrojtje

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...