57274 - PASTRIMI FASTR PASTRIMI 366 x 76 cm

57274

Produkt i ri

  • Motote: Honda GCV OHV 160 cc
  • Progresi: Sistemi avanzamanto Automatike
  • Kapaciteti i kolektorit: 65 litra
  • Prerja lartësi rregullimin: 4 pikë, 3.0 për 10.8 cm
  • Prerje: 53 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Recycler®Teknologjisë
  • Filloni kordonin tërhiqem starter

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 79 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 79 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,79 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

79,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Zgjidhni një Set të shpejtë mbi pishinën në tokë nëse kërkoni shpejtësinë maksimale dhe lehtësinë e montimit.

Sikur të mos mjaftonte kjo, është gjithashtu e lehtë të bartësh! Ja se si funksionon: unaza e sipërme e inflacionit i jep formën pishinës, ndërsa i njëjti ujë brenda pishinës mbështet të gjithë strukturën.

Ai merr vetëm disa hapa të thjeshtë: fryj unazën e sipërme, mbushni oxhakun me ujë dhe lidhni pompën e filtrit të përfshirë në grup. Dhe kjo është ajo!

Pishina juaj mbi tokë me unazë inflatable ka një strukturë të qëndrueshme dhe rezistente në TriTech, materiali special ekskluziv Bestway i përbërë nga dy shtresa PVC që mbyllin brenda një rrjetë poliesteri.

Pishinat tona të notit testohen një nga një, kjo do të thotë se ato janë të fryra dhe vëzhguar për 24 orë, kështu që ne mund të jemi të sigurt që do t'ju ofrojmë vetëm cilësinë më të lartë.

Komente

Shkarkime

Manual Fast Set

Manual udhëzues për instalimin dhe përdorimin e pishinave Fast Set të prodhuara nga Bestway.

Shkarkime (1.75M)