691-06-921 - Spërkatës fshehur gamë e 33 metra Shfaq të madhe

691-06-921 - Spërkatës fshehur gamë e 33 metra

691-06-921

Produkt i ri

Kënd 360 gradë. Me elektrike valve 24 volt.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 835 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 835 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 8,35 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

Calculate Delivery Cost

835,68 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E sprinklers Toro 690 seri të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë të nozzles dhe arcs për të përmbushur të gjitha aplikacionet tuaja të mëdha rreze dhe më të lartë të rrjedhës.

Komente