300-00-00 - Spërkatës fshehur multi-jet

300-00-00

Produkt i ri

Zgjohet lartësi është 7.5 cm. Fuqia dush. PA HUNDË, DHE UDHËTIM METËR.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 21 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 21 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,21 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

21,80 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ideale për lawns e një të mesme të mëdha të madhësisë dhe të mbuluar me shkurre, fushat, si dhe për ndërmarrjet e vogla aplikimet komerciale.

Siguron të krahasohen reshjet norma uniforme me saktë proporcional të rrjedhë në mënyrë që të sigurojë një mbulim të njëtrajtshëm.

Karakteristikat 300

Esclusivo a Flussi Multipli Rotanti

Unike Të Shumta Të Rradhës Streams

Siguron një të ngadalshëm, efektive lotim. Ajo është gjithashtu e mundur për të ndarë sprinklers në zonat ponenso sprinklers me kënde të ndryshme së bashku, duke kursyer kohë dhe të ujit. Përveç gjithë kësaj, e rradhës të avionëve të krijuar një vizuale ndikimi që është e rëndësishme.

Parzializzatori d'Angolo con Medesimo Tasso di Precipitazione

Udhëtim metra nga Cepi me Reshje të Njëjtën Normë

Siguron uniforme ujit në secilin katror të vaditur fushën, me rezultatin që një sistem i mirë-së ujitur, shumë të sakta.

Scegli tra Sei Uggelli e Nove Przializzatori dell'Angolo

Zgjidhni nga Gjashtë Uggelli dhe Nëntë Przializzatori Kënd/h3>

Për maksimumin shkathtësi në përgjigje të nevojave të ndryshme të kopshtit karrige (4 veçanta nozzles për pop-up të lartë).

Diverse altezze di Pop-Up

Të ndryshme Pop-Up lartësi

Pop-Up lëndinë nga 3pollici (76.2 mm), për të shkurre dhe gjatë bimëve në mënyrë që të plotësojnë nevojat e ndryshme të instalimit.

Komente

Pajsijet shtesë

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog