8 MINI - Spërkatës fshehur varg 10.7 metra

MINI8-4P

Produkt i ri

Zgjohet lartësi 10 cm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 10 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 10 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

10,64 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E vogël rotor dinamike Mini 8 1⁄2", është veçanërisht i përshtatshëm për situatat ku hapësirë të ujitjes është shumë e vogël për përdorimin e sprayheads dhe shumë të mëdha për klasik spërkatës turbinë.

Me një dinamik, 1/2" ju mund të ujitur në një mënyrë që është e vlefshme dhe efektive të kursimit të ujit dhe për këtë arsye para, me një kosto per m2 është më e ulët se për një fabrikë e ndërtuar me sprayheads.

Ju mund të krijoni në të vërtetë, e më pak në zonat për të mbuluar zonën për të vaditur.

Të integruar të saj të ofrojë me Mini 8 ju mundëson për të reaguar në mënyrë efikase dhe të plotësojë të gjitha nevojat e ujitjes, që nga kopshti e pasurive të fushë sportive.

Top Arc Indication

Tregues të Sipërme

Ofron lehtë rregullimit nga 40° në 360° me aftësi reagime të ndryshojë në kënd nëpërmjet leximit të shkallës.

Five Interchangeable Nozzles

Pesë Këmbyeshëm Nozzles

Për të përmbushur nevojat e ndryshme të prurjes dhe rrezja (vjen para-instaluar me një hundë-1.5).

Stainless Steel Radius Adjustment Screw

Çelik Rreze Rregullimi Vidhos

Lejon një reduktim deri në 25%.

Pressure Activated Seal

Presioni I Aktivizuar Vulë

Minimizon rrjedha duke e gjatë e ngre dhe e mban mbeturinat nga kulla gjatë kthimit.

Part And Full Circle In One

Unike rregullimin e Kënd e Pjesshëm dhe të Plotë Rreth

Ofron komoditet dhe redukton numrin e llojeve të ndryshme të spërkatës.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Shkarkime

Broshura MINI 8

Manuali i përdorimit me udhëzime për instalimin dhe përdorimin e spërkatësve TORO Irrigation MINI 8.

Shkarkime (47.42k)