T7PSS-52 - Spërkatës fshehur gamë 25 metra

T7PSS-52

Produkt i ri

Zgjohet lartësi 12.7 cm. Me frëngji në çelik të paoksidueshëm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 78 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 78 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,78 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

78,67 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me spërkatës dinamike Toro T7 ka një guximshëm ndërtimit të përballojë kushte të vështira dhe vandalizmi në aplikimet komerciale, në fushat sportive, dhe komunale/qeveritare.

Ajo ka qenë e projektuar dhe testuar për të siguruar besueshmëria e lartë kërkohet nga e sotme të tregut.

E saj të shumta veçoritë e njohur nga klientët, të përfshijë një ekskursion të plotë të 14.6 cm dhe një rreze të madhe, gjë që e bën këtë spërkatës dinamike ideale për fushat sportive, parqe publike dhe të tjera në shkallë të gjerë të aplikacioneve.

Më tej rritjen e shkathtësi e saj, T7 është tani pritet versionet në një të ulët të prurjes për aplikacionet me pagesë të reduktuar të rrjedhë dhe një rreze më të vogël, si diamante në baseball fushat.

T7 karakteristika

Indicatore Sommitale dell'Arco

Treguesi në Krye të Arch

Treguesi vendosjen e harkut në krye të spërkatës ju lejon të lehtë të kryer ndryshime në varg në mes të 45° dhe 360° në kushte të lagësht apo të thatë.

Ugelli ad Alta Efficienza

Efikasitet të lartë nozzles

Hartimin e vetme e hapjes siguron uniforme të shpërndarjes së ujit sipas skemës, pa shkuar overboard me ujë në afërsi të kokës dhe parandalimin e eliminimin e fara për shkak të ujit.

Resistente a Uso Improprio e Atti Vandalici

Rezistente ndaj Keqpërdorimit dhe Vandalizmi

Në rastin e vandalizmi, memorien e Smart Arc kthen spërkatës për të parë të vendosur kryqi i kuq shqiptar.

Soluzioni di Design e Sicurezza

Zgjidhje dizajn dhe Sigurinë

Valvul kontrolloni për të parandaluar të ulët-kreu i kullimit. Diametri i reduktuar ekspozimin për të kufizuar rrezikun e lëndimit për të luajtur fusha. Rritja në çelik inox dhe në bazë të tij mund të përballojë kushtet që janë më të rënda.

Versatilità

Shkathtësi

Në dispozicion në modele të ulët të parasë (i identifikuar me "L" të rrethuar" në gome, të mbuluar), për aplikimet me rrezet e zvogëluar (prej 11.6 për 16 m), si baseball fushat e brendshme.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmitMashkull / Mashkull
Puna këndfikse
Dotazioni
Valvul kontrollonipo (opsionale)
Pajisje edhe-dëshminjë
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmnjë
Veshje për fushat sportivejo
Default
I Zgjuar Kujtesën Arcnjë
Rotacioni shpejtësi të rregullueshmenjë

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...