AquaContour - Spërkatës fshehur varg 10.5 m

1559-29

Produkt i ri

Për sipërfaqe të parregullt.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 242 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 242 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,42 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

242,32 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kopshti ka një formë katrore ose rrethore, por ju ende i doni për të turret atë në një mënyrë të lehtë?

Risi në tregun e Pop-up sprinklers është mënyra më e lehtë për të përsosur kopshti: Pop-up spërkatës AquaContour automatike, GARDENA lejon një ujitje të zgjatur pa një shumë ujë për të mbuluar sipërfaqen e albumit të kopshtit deri në një maksimum prej 350 m2.

Kjo është e mundur sepse ujitja bëhet përmes programimin e 50 pikat kyçe në rrethues të kopshtit me vargjet e variablave.

Programimi është e lehtë dhe pa probleme.

Pavarësisht nga distanca në mes të spërkatës dhe buzë e lëndinë, është e mundur për të rregulluar variojnë nga 2.5 m deri në 9 m në një presionin e ujit të 2 bar dhe programi është në përputhje me të në mënyrë të përhershme.

Me një presion prej 4 bar, vargjet e ujit mund të ndryshojë nga 4 deri në 10.5 m.

Sektori për të vaditur mund të rregullohen mes 25 dhe 360 gradë.

Saktësi nozzles garantojnë një ujitje uniforme e lëndinë dhe qelizat diellore me performancë të lartë litium-jon baterive për të lejuar ju për të keni të energjisë në një të besueshme dhe të qëndrueshme, pa bateri.

Falë automatike të thahet valve Pop-up spërkatës AquaContour GARDENA është acar-rezistente.

Lidhja është bërë nëpërmjet ndërprerë 3/4".

Karakteristika Të AquaContour 1559-29

Regolabile a seconda della forma del giardino

Rregullueshme në varësi të formës e kopshtit

Pop-up spërkatës AquaContour GARDENA është ideale për një ujitje të zgjatur dhe në shënjestër pa mbeturina sipërfaqe të ujit default) i xhennetit dhe është i qetë në bodrum. Ku do të jetë e nevojshme për të instaluar disa spërkatës kokat dhe i mprehtë, tani mjafton vetëm një spërkatës për kopshte zgjatet deri në 350 m2.

Copertura flessibile

Të mbuluar fleksibël

Faleminderit për mundësinë për të programuar deri në 50 pikë kyçe në rrethues të kopshtit me një gamë të rregullueshme, lëndinë mund të jetë i holluar me ujë me të gjitha pjesët e saj në mënyrë të fokusuar në varësi presioni i ujit, varg mund të arrijnë 10.5 m.

Non sono necessarie batterie

Nuk ka bateri janë të nevojshme

Qelizat diellore të lartë të performancës bateri litium-jon baterive të ju lejojnë të ketë të energjisë në një të besueshme dhe të qëndrueshme, pa bateri.

Resistente al gelo

Acar-rezistente

Në sajë të integruar dhe të automatizuar të sistemit të kullimit, Pop-up spërkatës AquaContour GARDENA është acar-rezistente.

Irrigazione automatica

Automatik i ujitjes

E kombinuar me një kompjuter për ujitje apo për një watertimer GARDENA e AquaContour mund të ujitur kopshtin edhe gjatë natës apo kur ju jeni me pushime - i përshtatshëm për të kursyer kohë.

Komente