5004-PC30 - Spërkatës fshehur, varg 15.2 metra

5004-PC30

Produkt i ri

Zgjohet lartësi 10 cm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 12 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 12 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,12 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

12,31 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E hap më Tej në punën e Sprinklers në Turbine.

E Sprinklers më të Mirë në Botë.

  • Turf të gjelbër me më pak ujë – nozzles Shi Perde™ siguruar uniformitetin për optimale
  • Të shpejtë për të instaluar me reshje të krahasohen normat dhe proporcionale duke përdorur nozzles MPR
  • Shkathtësi: shumë modele të ndryshme në dispozicion për të përshtaten të gjitha aplikacionet

Mouthpieces me Teknologji Shi Perde

- Nozzles Shi Perde™ standarde në të gjitha sprinklers 5000, 5000Plus
• Pika më e madhe për një uniforme të shpërndarjes
• Efektive për ujitje në afërsi të spërkatës
• Homogjene të shpërndarjes mbi të gjithë gamën
- Grupi i mouthpieces ofron shkon nga 7.6 për 15.2 m me 4 nozzles ulët kënd (trajektore 10°) dhe 8 nozzles Shi Perde™ standard trajektore 25°)
- Futje e zëdhënës të thjeshtëzuar me ndihmën e udhëzon në rrugë të

  • E instalimit dhe Mirëmbajtjes

- Mekanizmi anësor të dhënit gji për rregullim të shpejtë gjatë instalimit
- Më e lehtë të mirëmbajtjes në sajë të reja vidë, vetë-pastrimi rregullimi i arc
- 5000 Plus ka një të Ndaluar të pajisjes së Lumë që bllokon rrjedhjen e ujit në një mënyrë të veçantë spërkatës ndërsa sistemi është ende në funksion
- Arc rregullim nga maja e kërkon vetëm një banesë tip kaçavidë
- Vidë të përshtatshmërisë së varg lejon për të reduktuar rrezeje prej 25%, pa pasur nevojë për të ndryshuar zëdhënës

  • Zgjidhje dhe Modele

- Dëshirë për Seri 5000 Plus
• Frëngji në çelik inox modele SS
• Valve Vulosur-Një-Matic (SAM™): mban ngarkesën, një presion të krijuara nga një ndryshim në lartësi prej 2,1 m
- Sprinklers 5000 Plus janë në dispozicion në modelet me heqjen e frëngji të 10cm (4"), 15.2 cm (6"), 30.5 cm (12"), dhe me një frëngji në çelik inox
- Ngritje lartësia e vërtetë kullë është 10,15,2 dhe 30.5 cm (matur nga arrë të premtes)
- Rotacioni fushën e rregullueshme nga 40° në 360° dhe një të plotë rreth me një ndryshim i rrotullimit në një model të vetëm (model është në dispozicion edhe në të plotë rreth të vazhdueshëm rotacionit)
- Grupi i nozzles MPR thjeshton dizajnit dhe instalimit, duke siguruar reshje të krahasohen normat dhe në proporcion nga 7.6 m në 10 m
- Thjeshton projektimit. Duke përdorur nozzles MPR mund të jenë të pranishëm në të njëjtën zonë, harqet e punës dhe duke vënë më shumë theks të ndryshme

  • Kohëzgjatja

- Sipërme të mbuluar në gome për mbrojtje shtesë. E irrigator 5000 Plus ka një gome, të mbuluar ngjyra e gjelbër, ndërsa në irrigator 5000 një mbulesë të zezë ngjyra
- I guximshëm për të mbuluar më e madhe rezistenca ndaj veshin dhe lot në banimit aplikacione ose komerciale
- Të fortë tërheqje pranvera: siguron optimal kthimin e frëngji
- Vulë vetë-pastrimin, mbron të brendshme komponentët kundër ndotjes dhe siguron optimal heqjen dhe kthimin e frëngji
- O unaza dhe vulat shtesë për rritjen e sigurisë në sistemet që përdorin ujë me materiale në pezullim
- 5 vjet garanci e limituar

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Zgjohet lartësia (cm.)10 cm
Lloji i sulmitfemër
Dotazioni
Valvul kontrollonipo (opsionale)
Pajisje edhe-dëshmijo
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmnjë
Veshje për fushat sportivenjë
Pajisje, për të ndaluar rrjedhjenjo
Caratteristiche esclusive
Sulmi nga ana fakultativejo
Frëngji fiksejo
Frëngji në çelik inoxjo
Default
I Zgjuar Kujtesën Arcjo
Rotacioni shpejtësi të rregullueshmejo

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog