3504-PC - Spërkatës fshehur prej 10.7 metra

3504-PC

Produkt i ri

Zgjohet lartësi 10 cm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 11 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 11 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,11 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

11,32 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


 • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
 •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me Spërkatës ½ ' shitur më shumë në Evropë

 • Performanca Nozzles Shi Perde™.
 • Heqja e vërtetë-10.2 cm (4")- e matur nga arrë të së premtes.
 • Besueshmëria – komerciale Garanci 3 vjet.

Specifikimet:

 • Range: nga 4,6 për 10,7 m
 • Varg me rreze të rregullimit vidë: deri në 2.9 m
 • Presioni: 1.7 për 3.8 bar
 • Reshjet shkalla e: 0.12 të 1.04 m3/h
 • Një 1/2" femër fije
 • Rregullueshme arc: 40° në 360°

Masa:

 • Ngritje lartësia: 10.2 cm
 • Gjithsej lartësia e trupit: 16,8 cm
 • Ekspozuar sipërfaqja: dita. 2,9 cm
 • Shënim: ngritje lartësia është matur nga arrë në qendër të së premtes. Gjithsej lartësinë e trupit të matet me kulla plotësisht e tërhoqi.

Modeli:

 • 3504-PC: rrotullimi i arch për sektorin e ndryshueshme, si dhe të plotë rreth me rrotullim të kundërt

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Zgjohet lartësia (cm.)10 cm
Varg max. (m.)10.7
Prurjes max. (l./min.)11.3
Lloji i sulmitmashkull
Dotazioni
Valvul kontrollonipo (opsionale)
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmnjë
Caratteristiche esclusive
Frëngji fiksejo

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Manual spërkatës 3500 Rain Bird

Manual për instalimin dhe përdorimin e spërkatës 3500 Rain Bird.

Shkarkime (309.85k)

Broshura 3500 Rain Bird

Broshura 3500 spërkatës Rain Bird.

Shkarkime (140.7k)