T5 - Spërkatës fshehur, varg 15.2 metra

T5P-RS

Produkt i ri

Zgjohet lartësi 12.7 cm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 12 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 12 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,12 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

12,99 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në sajë të saj të mrekullueshëm dhe pajisje, kjo vlerësua rotor ofron shkathtësi, rregullimin e lehtë dhe pa probleme operacion për një gamë të gjerë të banimit aplikacione të mesme dhe të mëdha dhe komerciale.

Treguesi në krye e harkut për të lehtë të rregullimit nga 40° në 360°).

Ekskursioni i frëngji është një 12.7-cm për të kapërcyer pengesa të larta të barit.

Arcs e pjesë dhe të plotë rreth në një spërkatës për komoditet.

Nëse ajo është e cilësuar për 360°, rotacioni bëhet një mënyrë për një uniformë.

Në rastin e vandalizmi, i Zgjuar Arc™ kujtesës në mënyrë të sigurtë kthehet spërkatës për të parë të vendosur kryqi i kuq shqiptar.

E T5 seri të plotë të karakteristika të reja, duke përfshirë një lartësi prej pop-up, industri-udhëheqëse 12.7 cm, një avancuar hundë, teknologji më të lartë të tolerancës për mbeturinat dhe më shumë, dhe sot Bull pasuron këtë rotor revolucionare me një funksion të ri RapidSet. RapidSet ofron një të shpejtë dhe të lehtë për të rregulluar cilësimet e harkut të rotor pa nevojën e mjeteve.

Teknologjia RapidSet punon nga thjesht duke i kthyer në rotor të kaluarën pikat e saj të shtënat e tanishme. Rrotullimi i kokës sipas akrepave të orës do të lëvizin në të gjithë harkut, ndërsa rrotullimi i kokës në anti-clockwise do të rrisë skemën e harkut. Një anësor të dhënit gji-shqip integruar mbron ingranazhet gjatë këtyre thjeshtë rregullime.

A ju doni të shkoni nga 90 deri 180 gradë? Rrotullohen T5 RapidSet në të djathtë, përtej bllokun e vështirë për të përcaktuar të drejtën tuaj anën fikse. Pastaj, rrotulloje kokën tuaj në të majtë, përveç udhëtim pikë prej 90 gradë në origjinal, 180 gradë të dëshiruar. Vini re, ju duhet vetëm për të ngritur harku pa përdorimin e mjeteve. E thjeshtë, e shpejtë dhe efikase, dhe mbi të gjitha, pa pasur nevojë për mjete.

Me shtimin e tipareve RapidSet, rotor T5 vazhdon të ofrojë të njëjtën besueshme rezultatet që ajo ka ofruar për vite me funksionalitetin kjo është asgjë, por themelore. Çelësi përfitojnë nga lartësia e pop-up për të 12.7 cm të rotor T5 është se ai bie në të njëjtën kategori e asaj ekologjike të konkurrojnë modele nga 10 cm. Një çift i inç mund të bëjë një ndryshim të madh, sidomos kur ju të zëvendësojë krerët e mëparshme, të cilat ishin depozituar në rrjedhën e kohës. E rritur lartësi prej pop-up lejon që të rritet bari më shumë rrënjë dhe për të forcuar ato, duke prodhuar lëndinë më të gjelbër dhe të shëndetshme.

E rotorëve T5 Toro, gjithashtu, paraqet një teknologji të nozzles në airfoil për performancë të lartë. Në krahasim me standarde grykë të para-instaluar presion të përbashkët, prerjes hartimin e një Dem prodhon më të madh uniformitetit në shpërndarjen lidhje me rotorë të konkurrencës.

E aerofoil dizajn gjithashtu krijon një presionit të ulët të rajonit nën rrjedhën e hundë për të le të ujit të kandidojë butësisht poshtë në lotim të ngushtë-up që nuk i larë nga farat, duke e bërë T5 është një zgjidhje ideale për aplikimet për rritjen ekonomike.

Të gjitha rotorë T5 produkte janë bërë të plastikës të ABS-në klasën e inxhinierisë, ndërsa disa të rotorëve konkurrentët janë bërë nga polypropylene, ose materiale të tjera në produkt nivelin e bazës: rotor Toro T5 është ndërtuar për të kaluar.

E T5 seri përmban një gasket compression vetmja që ofron një më të lartë të tolerancës për mbeturinat, veçanërisht në rërë tokës. Hartimi i T5 ndihmon në parandalimin e gërvishtjet ose dëmtimit të vulës, të cilat me kohë, mund të rezultojë në humbje, në disa rotorëve të konkurrencës. Tub pop-up të lartë, të avancuara grykë të teknologjisë, qëndrueshmëri të fuqishme, më të lartë të tolerancës për mbeturinat dhe, mbi të gjitha, teknologjia RapidSet me anësor të dhënit gji në dëmtimet e integruar të lejojë arc rregullimi pa vegla. Reduktuar kohën e instalimit dhe të zbuloni rotor më të mirë, dhe mënyra më e mirë për të kryer instalimin, rotor T5 seri me RapidSet.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë Data T5 Rapiset

Features, performanca dhe përshkrimi i funksionimit dinamike Toro T5 pop-up spërkatës Rapidset

Shkarkime (1.08M)

Manual Toro T5 Rapidset

Manual me udhëzimet e instalimit dhe vendosjen e dinamik spërkatës anulohet T5 Toro me Rapidset.

Shkarkime (4.21M)