T5HPE-RS - Spërkatës fshehur, varg 15.2 metra Shfaq të madhe

T5HPE-RS - Spërkatës fshehur, varg 15.2 metra

T5HPE-RS

Produkt i ri

Zgjohet lartësinë 30 cm. Sistemi me të Shpejtë e të Vendosur.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 40 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 40 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,40 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

40,89 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në sajë të saj të mrekullueshëm dhe pajisje, kjo vlerësua rotor ofron shkathtësi, rregullimin e lehtë dhe pa probleme operacion për një gamë të gjerë të banimit aplikacione të mesme dhe të mëdha dhe komerciale.

Treguesi në krye e harkut për të lehtë të rregullimit nga 40° në 360°).

Ekskursioni i frëngji 30 cm, për të kapërcyer pengesën e lartë bar dhe bimë të vogla.

Arcs e pjesë dhe të plotë rreth në një spërkatës për komoditet.

Nëse ajo është e cilësuar për 360°, rotacioni bëhet një mënyrë për një uniformë.

Në rastin e vandalizmi, i Zgjuar Arc™ kujtesës në mënyrë të sigurtë kthehet spërkatës për të parë të vendosur kryqi i kuq shqiptar.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Zgjohet lartësia (cm.)30 cm
Varg max. (m.)15.2
Prurjes max. (l./min.)36.4
Lloji i sulmitfemër
Madhësia bashkangjitje3/4 "
Puna këndpartializable
Puna këndrrethi i plotë
Dotazioni
Valvul kontrollonipo (opsionale)
Pajisje edhe-dëshmijo
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmnjë
Veshje për fushat sportivenjë
Pajisje, për të ndaluar rrjedhjenjo
Caratteristiche esclusive
Sulmi nga ana fakultativenjë
Frëngji fiksejo
Frëngji në çelik inoxjo
Applicazioni
Tipike të përdorurZonat e terrenit
Tipike të përdorurbanimi
Tipike të përdorurshkurre
Default
I Zgjuar Kujtesën Arcjo
Rotacioni shpejtësi të rregullueshmejo

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë Data T5 Rapiset

Features, performanca dhe përshkrimi i funksionimit dinamike Toro T5 pop-up spërkatës Rapidset

Shkarkime (1.08M)

Manual Toro T5 Rapidset

Manual me udhëzimet e instalimit dhe vendosjen e dinamik spërkatës anulohet T5 Toro me Rapidset.

Shkarkime (4.21M)