691-01-92 - Spërkatës fshehur gamë e 33 metra Shfaq të madhe

691-01-92 - Spërkatës fshehur gamë e 33 metra

691-01-92

Produkt i ri

Kënd prej 90 gradë. Me hidraulike valve ndërtuar-në.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 758 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 758 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 7,58 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

758,08 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E sprinklers Toro 690 seri të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë të nozzles dhe arcs për të përmbushur të gjitha aplikacionet tuaja të mëdha rreze dhe më të lartë të rrjedhës.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)33