RXm 5 - Pompë elektrike për ujë të pastër të vetme-faza Shfaq të madhe

RXm 5 - Pompë elektrike për ujë të pastër të vetme-faza

RXm 5 10MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 300 l/min (18 m3/h). Kokën lart për të 19.5 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP). 10 m kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 426 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 426 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,26 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

426,93 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa RX janë të përshtatshme për kullues ujë të pastër pa gërryes grimca.

Konstruktiv zgjidhje përdorur siguruar lehtësinë e përdorimit dhe operimin e sigurt në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit dhe dyfishtë të nënshkruar në bosht.

Ata janë të rekomanduara për të fiksuar instalimet, e kullimit, të emergjencës e dhoma të vogla që ishin përmbytur (lokale, bodrum, kuti, asgjësimin e brendshme të ujërave të zeza nga dishwashers dhe makina për larjen e rrobave, për të zbrazur puset e mbledhjes.

Modele dhe performancës RXm

LLOJI
të vetme-faza
RXm 1
RXm 2
RXm 3
RXm 4
RXm 5
PUSHTET
KWHP
0.250.33
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 230V (NJË)7.5
Capacitor25 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)20
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)22
Lartësia (cm)36.7
Pesha (kg)13.7
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Data fletë RX

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të RX Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.37M)