RXm 3/20 (10m) - Pompë elektrike për të pista ujë VORBULL të Shfaq të madhe

RXm 3/20 (10m) - Pompë elektrike për të pista ujë VORBULL të vetme të fazës

RXm 3/20 10MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 180 l/min (10.8 m3/h). Kreu deri në 6.5 m. Motor 0.37 Kw (0.5 HP).

NOTON

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 163 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 163 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,63 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

163,35 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa RX-VORBULL janë të përshtatshme për të kullimit të pista ujë.

Konstruktiv zgjidhje për të garantuar sigurinë e operimit, edhe në rast të përdorimit të vazhdueshëm, në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit.

Ata janë të rekomanduara për përdorim të brendshëm, për kullues pista e ujit që mund të përmbajnë solids në suspendim.

Modele dhe performancës RXm - VORTEX

LLOJI
të vetme-faza
RXm 2/20
RXm 3/20
RXm 4/40
RXm 5/40
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Thithjen në 230V (NJË)3.2
Capacitor14 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)180
Përhapja min. (m.)3
Max kokë. (m.)9
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)14.7
Lartësia (cm)32
Pesha (kg)7.9
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave RX VORTEX

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të RX VORTEX Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.08M)