RXm 5/40 - GV - Pompë elektrike për të pista ujë VORBULL të Shfaq të madhe

RXm 5/40 - GV - Pompë elektrike për të pista ujë VORBULL të vetme të fazës

RXm 5/40 - GM 10MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 380 l/min (22.8 m3/h). Përhapja deri në 12.5 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

ME NOTON MAGNETIKE

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 454 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 454 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,54 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

454,40 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa RX-VORBULL janë të përshtatshme për të kullimit të pista ujë.

Konstruktiv zgjidhje për të garantuar sigurinë e operimit, edhe në rast të përdorimit të vazhdueshëm, në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit.

Ata janë të rekomanduara për përdorim të brendshëm, për kullues pista e ujit që mund të përmbajnë solids në suspendim.

Modele dhe performancës RXm - VORTEX - GM

LLOJI
të vetme-faza
RXm 2/20 - GM
RXm 3/20 - GM
RXm 4/40 - GM
RXm 5/40 - GM
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 230V (NJË)6.5
Capacitor25 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)380
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)13
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)22
Lartësia (cm)43
Pesha (kg)15.3
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave RX VORTEX

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të RX VORTEX Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.08M)