RXm 1 (5m) - Pompë elektrike për ujë të pastër të vetme-faza Pamjen më të mëdha

RXm 1 5MT

Pedrollo

RXm 1 (5m) - Pompë elektrike për ujë të pastër të vetme-faza

Prurjes deri në 160 l/min (9.6 m3/h). Kreu deri në 6.5 m. Motor 0.25 Kw (0.33 HP). 5 metra kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 138 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 138 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,38 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

138,03 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.33 HP
Thithjen në 230V (NJË)1.5
Capacitor10 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)160
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)7.5
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)14,7
Lartësia (cm)25,5
Pesha (Kg)5,8
GaranciDy vjet

Më shumë info

Pompa RX janë të përshtatshme për kullues ujë të pastër pa gërryes grimca.

Konstruktiv zgjidhje përdorur siguruar lehtësinë e përdorimit dhe operimin e sigurt në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit dhe dyfishtë të nënshkruar në bosht.

Ata janë të rekomanduara për të fiksuar instalimet, e kullimit, të emergjencës e dhoma të vogla që ishin përmbytur (lokale, bodrum, kuti, asgjësimin e brendshme të ujërave të zeza nga dishwashers dhe makina për larjen e rrobave, për të zbrazur puset e mbledhjes.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.33 HP
Thithjen në 230V (NJË)1.5
Capacitor10 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)160
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)7.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)14,7
Lartësia (cm)25,5
Pesha (Kg)5,8
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar