Çmim të reduktuar! RXm 1 (5m) - Pompë elektrike për ujë të pastër të vetme-faza Pamjen më të mëdha

RXm 1 5MT

Pedrollo

RXm 1 (5m) - Pompë elektrike për ujë të pastër të vetme-faza

Prurjes deri në 160 l/min (9.6 m3/h). Kreu deri në 6.5 m. Motor 0.25 Kw (0.33 HP). 5 metra kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ambalaj armat pentru a reduce daunele aduse transportului....
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

96,62 € tatimore incl.

-30%

138,03 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.33 HP
Thithjen në 230V (NJË)1.5
Capacitor10 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)160
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)7.5
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)14,7
Lartësia (cm)25,5
Pesha (Kg)5,8
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Pompa RX janë të përshtatshme për kullues ujë të pastër pa gërryes grimca.

Konstruktiv zgjidhje përdorur siguruar lehtësinë e përdorimit dhe operimin e sigurt në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit dhe dyfishtë të nënshkruar në bosht.

Ata janë të rekomanduara për të fiksuar instalimet, e kullimit, të emergjencës e dhoma të vogla që ishin përmbytur (lokale, bodrum, kuti, asgjësimin e brendshme të ujërave të zeza nga dishwashers dhe makina për larjen e rrobave, për të zbrazur puset e mbledhjes.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.33 HP
Thithjen në 230V (NJË)1.5
Capacitor10 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)160
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)7.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)14,7
Lartësia (cm)25,5
Pesha (Kg)5,8
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar