RXm 2/20 - të modifikuara gjenetikisht (5m) - Pompë elektrike Shfaq të madhe

RXm 2/20 - të modifikuara gjenetikisht (5m) - Pompë elektrike për të pista ujë VORBULL të vetme të fazës

RXm 2/20 - GM 5MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 180 l/min (10.8 m3/h). Kreu deri në 6.5 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

ME NOTON MAGNETIKE

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 167 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 167 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,67 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

167,06 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Seri e RX-VORBULL/GM janë të përshtatshme për kullimin e pista të ujit të pajisur me noton kaluar, magnetike, e cila e lejon atë për të vepruar edhe në veçanti hapësira të mbyllura.

Konstruktiv zgjidhje për të garantuar sigurinë e operimit, edhe në rast të përdorimit të vazhdueshëm, në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit.

Ata janë të rekomanduara për përdorim të brendshëm, për kullues pista e ujit që mund të përmbajnë solids në suspendim.

Modele dhe performancës RXm - VORTEX - GM

LLOJI
të vetme-faza
RXm 2/20 - GM
RXm 3/20 - GM
RXm 4/40 - GM
RXm 5/40 - GM
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Thithjen në 230V (NJË)2.6
Capacitor10 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)180
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)7
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)14.7
Lartësia (cm)30.5
Pesha (kg)6.2
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave RX VORTEX

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të RX VORTEX Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.08M)