KIT-AQ-BLU - Kit, lagështi sensor dhe të sistemit të kontrollit Shfaq të madhe

KIT-AQ-BLU - Kit, lagështi sensor dhe të sistemit të kontrollit ACQUABLU

KIT-AQ-BLU

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 359 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 359 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,59 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

359,25 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Aquablu dhe Irrisensor (Kit Aquablu) transformuar çdo automatik i sistemit të ujitjes në një inteligjente sistem që rregullon programimit funksionin e lagështia e lexoni në rrënjët e bimëve.

Kjo gjithashtu parandalon që funksionet e sistemit deri sa të tokës rreth rrënjët nuk ka arritur shkallën e lagështia e kufi përtej të cilit bimët shrivel, si rezultat i tokës, tharje, dhe oxygenates në një mënyrë të natyrshme.

Sistemi do të vendosë vetë automatikisht dhe pastaj edhe si një funksion i sezonit dhe të jashtëm të temperaturës.

Ndërrimin e statusit të vendit do të sigurojë një oxygenation në mënyrë efektive dhe për të nxitur rritjen e rrënjëve të bimëve duke i bërë ata më të shëndetshëm dhe më të qëndrueshëm.

Shmangia e sovrairrigazione, Aquablu dhe Irrisensor mund të kurseni shuma të konsiderueshme të ujit, uljen e percolamenti dhe avullimit.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime