Kit, lagështi sensor dhe të sistemit të kontrollit ACQUABLU Pamjen më të mëdha

KIT-AQ-BLU

Irridea

KIT-AQ-BLU - Kit, lagështi sensor dhe të sistemit të kontrollit ACQUABLU

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 264 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 264 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,64 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

264,32 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Aquablu dhe Irrisensor (Kit Aquablu) transformuar çdo automatik i sistemit të ujitjes në një inteligjente sistem që rregullon programimit funksionin e lagështia e lexoni në rrënjët e bimëve.

Kjo gjithashtu parandalon që funksionet e sistemit deri sa të tokës rreth rrënjët nuk ka arritur shkallën e lagështia e kufi përtej të cilit bimët shrivel, si rezultat i tokës, tharje, dhe oxygenates në një mënyrë të natyrshme.

Sistemi do të vendosë vetë automatikisht dhe pastaj edhe si një funksion i sezonit dhe të jashtëm të temperaturës.

Ndërrimin e statusit të vendit do të sigurojë një oxygenation në mënyrë efektive dhe për të nxitur rritjen e rrënjëve të bimëve duke i bërë ata më të shëndetshëm dhe më të qëndrueshëm.

Shmangia e sovrairrigazione, Aquablu dhe Irrisensor mund të kurseni shuma të konsiderueshme të ujit, uljen e percolamenti dhe avullimit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar