Në EVO-WS Motit Sensor për kontrollues TORO Evolucionin Shfaq të madhe

Në EVO-WS Motit Sensor për kontrollues TORO Evolucionin

EVO-WS

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 93 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 93 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,93 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

93,95 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Sensor wireless motit EVO-WS është projektuar vetëm për njësitë me Toro Evolucionit model (të brendshëm ose të jashtëm) për të monitorimit të vazhdueshëm dhe rregullimi i automatik i ujitjes dhe për të përmbushur nevojat e kopshtit tuaj.

Sensor zbulon nivelet aktuale të diellit, e temperaturës dhe reshjeve të, e cila transmeton me valë me pajisje të marrësit, Lidhja e Zgjuar (shiten veç e veç), e cila ka qenë e futur në kontrollues Toro Evolucionit.

Në bazë të motit të dhëna të veçanta, kontrolli njësia e rregullon ekzekutimin koha e ujitjes duke ruajtur optimale kërkesat për lagështi.

Moti sensor EVO-WS Evolution do t'ju ndihmojë të kurseni kohë dhe para duke ruajtur shëndetin e kopshtit tuaj.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...