RSD-BEX - Sensor shiu

RSD-BEX

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 33 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 33 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,33 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

33,25 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Shiu Sensor RSD Seri është e ndaluar të pajisjes në rastin e shiut dhe të dobishme në të gjitha sistemet e ujitjes e të gjelbra në zonat e banimit dhe zonave të vogël të gjelbër të biznesit.

Kursen ujin dhe e vazhdon jetën e sistemit të ujitjes, duke matur automatikisht reshjeve dhe për të shmangur që funksionet e sistemit kur bie shi.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Sensor User Guide RSD-BEX

Instalimi Guide dhe zhvillimi i shiut sensor RSD-Bex Rain Bird.

Shkarkime (507.14k)

Katalog faqe RSD-BEX

Katalogu Faqe Rain sensor RSD-Bex dellaRain Bird me aplikimet, karakteristika, specifikimet dhe madhësive.

Shkarkime (782.16k)