TRS - Sensor shiu Shfaq të madhe

TRS - Sensor shiu

TRS

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 36 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 36 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,36 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

36,33 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Wired Shi sensorë të sigurojë një kosto-efektive të zgjidhjes në aspektin e kostos është në përputhje me Demi, dhe kontrollues i të gjithë prodhues të tjerë që janë të dizajnuara për të pranuar një sensor të pajisjes.

Hygroscopic disqe pa mirëmbajtje, - ndjeshmëria ndaj shiut e rregullueshme.

Nuk janë të nevojshme mjete të posaçme për instalimin (përfshin kllapa për ulluqet e Shpejtë Clips™)
kabllo dhe strehim nga 7.6 m e UV rezistente dhe kushtet e motit.

Operacioni zakonisht të mbyllura ose të normalisht të hapur.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Manuali TRS

Manuali i përdorimit me udhëzime për montimin dhe përdorimin e sensorit të shiut TORO Irrigation TRS.

Shkarkime (263.24k)