TWRS- - shiu Sensor wireless Pamjen më të mëdha

TWRS-I

TORO Irrigazione

TWRS- - shiu Sensor wireless

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 109 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 109 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

109,93 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Sensor wireless shi TWRFS-I" është një pajisje automatike connectable për programuesit TMC, e cila ju lejon për të ekonomizimit të konsumit të ujit, duke u ndalur, në rast shiu, programi i/e vendosur i/e.

E parashikuar për të gjitha rezidenciale aplikimet, wireless sensor Shiu™ të lidhur me pajisje për ujë të kursimit të propozuara nga programuesit Toro, Shi™ plotësisht kontrollin e menaxhimit të ujit.

Në mënyrë që të marrë parasysh ndryshimet klimatike, modelet Shi™ janë të pajisura me sensorë për shi, sensorë në akull.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar