TWRFS-I - Sensor shiu dhe acar, pa tel Shfaq të madhe

TWRFS-I - Sensor shiu dhe acar, pa tel

TWRFS-I

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 153 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 153 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,53 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

153,65 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Sensor wireless shi dhe ngrirja "TWRFS-I" është një pajisje automatike connectable të programmtori TMC, e cila ju lejon për të ekonomizimit të konsumit të ujit, duke u ndalur, në rast shiu, programi i/e vendosur i/e.

E parashikuar për të gjitha rezidenciale aplikimet, wireless sensor Shiu™ të lidhur me pajisje për ujë të kursimit të propozuara nga programuesit Toro, Shi™ plotësisht kontrollin e menaxhimit të ujit.

Në mënyrë që të marrë parasysh ndryshimet klimatike, modelet Shi™ janë të pajisura me sensorë për shi, sensorë në akull.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime