RSD-BEX - Sensor shiu Pamjen më të mëdha

WR2RFC868

Rain Bird

RSD-BEX - Sensor shiu

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 105 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 105 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

105,07 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Shiu Sensor RSD Seri është e ndaluar të pajisjes në rastin e shiut dhe të dobishme në të gjitha sistemet e ujitjes e të gjelbra në zonat e banimit dhe zonave të vogël të gjelbër të biznesit.

Kursen ujin dhe e vazhdon jetën e sistemit të ujitjes, duke matur automatikisht reshjeve dhe për të shmangur që funksionet e sistemit kur bie shi.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet