Sharrë elektrike me zinxhir VMS-23 - 25 cm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sharrë elektrike me zinxhir VMS-23 - 25 cm

Motor: 2T CC 25,4 Watt 800 Hapi i zinxhirit: 3/8 "Dhëmb: 0,05" Bar: 25 Cm Lidhje: 40 Pesha: 3,8 Kg Vajosje Automatike Antivibrim

89,34 EUR

89,34 EUR Tatimi i përjashtuar

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.

Oferta juaj është pranuar, ju lutemi kontrolloni kutinë tuaj postare.

Sharrë elektrike me zinxhir VMS-23 - 25 cm
  • Përdorni pikë në vend të presjes

Duke u ngarkuar


Përshkrim

Sharrë elektrike me zinxhir Vigor VMS-23 është e lehtë dhe e besueshme.

Veçanërisht i përshtatshëm për çmontimin, pastrimin e pyjeve, krasitjen dhe prerjen e druve të zjarrit.

Lehtë për tu rregulluar me tensionuesin e zinxhirit të vendosur në anë.

I sigurt, falë frenave të zinxhirit, dorezës ergonomike dhe sistemit anti-dridhje.

Vlera e shkëlqyeshme për para.

Fleta e të dhënave
Vigor
VMS-23
8011779351660
Gjatësia e shiritit (cm)
25
Zhvendosja (cc)
25.4
Pesha kg)
3.8
 Vlerësimet dhe vlerësimet e klientëve
Askush nuk ka postuar një përmbledhje ende
në këtë gjuhë
 Shqyrtime

Bëhu i pari që do të shkruash vlerësimin tënd !